www.agroregistr.cz
Úvod >  Běžecké boty >  Běžecké boty novinky >  Nike >  Běžecké boty Nike FLYKNIT LUNAR3 LB Běžecké boty Černá AHW2R52GB66E

Běžecké boty Nike FLYKNIT LUNAR3 LB Běžecké boty Černá AHW2R52GB66E

2,588Kč  1,849Kč

Qty:

Prodotti Dettagli

Povznes svůj běh!
Pánské běžecké boty Nike Flyknit LUNAR 3 LB, navržené pro běžce s neutrálním došlapem pro běh po silnici a zpevněných cestách. Stejně jako předešlá verze LUNAR 2 nabízí i tato obuv stejné technologie, které ti dopřejí maximální pohodlí a komfort po celou dobu běhu. Jedná se o neskutečně lehkou a neuvěřitelně pevnou běžeckou botu, která pevně drží chodidlo díky svršku Flyknit, který představuje revoluci v oblasti návrhu obuvi, ta byla navržena ve spolupráci se špičkovými sportovci.
Bezešvý svršek boty je navržen s ohledem na dosažení maximální přesnosti a přilnavosti, což navozuje pocit druhé vrstvy pokožky a je maximálně prodyšný. Zesílené švy svršku slouží ke zpevnění, díky tomu je zpevněná střední klenba chodidla. Součástí svršku je pletený jazyk, který nohu překrývá a zvyšuje pohodlí.
Mezipodešev LunarLon poskytuje dokonalou podporu, odpružení a měkkost.
Na základě otisků chodidla byl speciálně vyvinut nový vzor podešve, který respektuje přirozený pohyb chodidla. Skládá se z karbonové pryže (BRS 1000), která slouží k maximální ochraně proti oděru a opotřebení podrážky.
Neutrální došlap
hmotnost obuvi je 224 gramů (velikost 9)
  • Běžecké boty Nike FLYKNIT LUNAR3 LB Běžecké boty Černá AHW2R52GB66E
  • 188 Balení skladem
  • Kód: audl477y2sfl