www.agroregistr.cz
Úvod >  Běžecké boty >  Výprodej běžeckých bot >  Nike >  Běžecké boty Nike WMNS AIR PEGASUS+ 30 Běžecké boty Fialová GSE3Y65GZ65H

Běžecké boty Nike WMNS AIR PEGASUS+ 30 Běžecké boty Fialová GSE3Y65GZ65H

2,654Kč  1,895Kč

Qty:

Prodotti Dettagli

Nike AIR PEGASUS+ 30 je běžecká obuv s výborným odpružením, podporou a komfortem, která se hodí pro každodenní běh. Je uzpůsobena běžkyním s neutrálním došlapem. Jedná se o univerzální boty pro začátečníky. Nabízí speciální konstrukci svršku ze síťoviny, čímž poskytuje dostatečnou ventilaci. Bota disponuje taktéž jednotkou Nike Zoom, která tlumí dopad v patě.
Technologie:
Síťovina - Pletenina s většími nebo menšími dírkami, které umožňují snažší průtok vzduchu a prodyšnost obuvi.
Cushlon - Vzduchové jednotky v podešvi dodávající botě extrémní odpružení a reakci na běh.
Fitsole - Podešev pro běžeckou obuv, vyrobená z pěny Ortholite, která má anti-bakteriální vlastnosti a pomáhá regulovat zápach.
Zoom Air - Tlumící systém, který umožňuje citlivější kontakt se zemí. Je nižší, rychlejší, s výbornou stabilitou a pevnějším došlapem. Tato jedinečná konstrukce umožňuje, aby si tlumící polštář zachoval svůj tvar i při nahuštění.
Pryž - Přírodní materiál vyráběný z gumovníku. Je dostatečně tuhý a elastický, takže je ideálním materiálem pro výrobu podešví.
Waffle - Typ podešve patentované společností Nike. Na návrhu podrážky Waffle se podílel spoluzakladatel společnosti Bill Bowerman, který první prototyp vyrobil na svém domácím vaflovači. Podešev je tvořena plásty čtvercového tvaru. Jednotlivé plásty jsou odděleny hlubokými drážkami. Čtvercové části poskytují výbornou přilnavost k povrchu a také prvotní tlumící účinky.
Reflexní prvky - Zajišťují vaší bezpečnost a viditelnost i za špatných světelných podmínek.
-------------
  • Běžecké boty Nike WMNS AIR PEGASUS+ 30 Běžecké boty Fialová GSE3Y65GZ65H
  • 188 Balení skladem
  • Kód: fkvo270g8ysd