www.agroregistr.cz
Úvod >  Běžecké boty >  Běžecké boty novinky >  Nike >  Běžecké boty Nike WMNS LunarEpic Flyknit Běžecké boty Modrá GFG4H65KJ32Y

Běžecké boty Nike WMNS LunarEpic Flyknit Běžecké boty Modrá GFG4H65KJ32Y

2,555Kč  1,825Kč

Qty:

Prodotti Dettagli

Běh už nikdy nebude stejný!
Běh už nikdy nebude stejný v této dámské obuvi Nike LunarEpic Flyknit, která představuje novou éru běžeckých bot. Jedná se o revoluční kotníčkovou obuv, která vychází z poznatků získaných při tvorbě kopaček Nike Magista.
Svršek je vyroben pomocí revoluční technologie Flyknit, ve kterém se nachází dynamické vlákna Flywire, jenž se stahují podle pohybu nohy, čímž je dosaženo maximální podpory a stability. Poprvé se u běžecké obuvi objevuje nový pružný lem, který přináší pohodlí jako při chůzi v ponožkách.
Mezipodešev Lunarlon prošla menší inovací je složena z vnitřního měkkého jádra a vnějšího pevnějšího. Po stranách se navíc nachází vyřezané drážky, které se při dopadu deformují, a tím uvolňují energii každému dalšímu kroku. Při tvorbě nebylo použito žádného tmelu ani lepidla, díky tomu disponuje zvýšenou odolností.
Pro běh za šera a tmy je obuv vybavena reflexními prvky, které slouží pro zvýšení tvé viditelnosti.
Zcela nová podešev z pryže má laserem řezané drážkování, které mapuje tlak v chodidle, čímž přirozeně vede každý tvůj krok.
Obuv je určena pro běžce s neutrálním došlapem, spadá do kategorie mezi takzvanou stabilní obuv.
  • Běžecké boty Nike WMNS LunarEpic Flyknit Běžecké boty Modrá GFG4H65KJ32Y
  • 146 Balení skladem
  • Kód: euns428f4usa